1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Ziyaretçi, Yeni forumumuz hepinizin hizmetine açılmıştır. Hepimize hayırlı olsun.
    Duyuruyu Kapat
  3. AoiFansub Başvuruları Açılmıştır! Başvurmak isteyen arkadaşlar başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirler.
    Duyuruyu Kapat
YENİ SERİ NieR:Automata (2/?)
[​IMG]

[​IMG]

[​IMG]


SERİ HAKKINDA

Uzak gelecek, 5012. Dünya'nın "Uzaylılar"ın yarattığı "Makine Yaşam Formları" tarafından ani istilası, insanlığı yok olmanın eşiğine getirir. İstiladan hayatta kalıp Ay'a yerleşen insanlar, Dünya'yı yeniden ele geçirmek için "android"leri kullanarak bir karşı saldırı düzenler. Ancak, "Makine Yaşam Formları"nın sayıları olağanüstü düzeyde arttığı için savaş bir çıkmaza girer. Buna karşılık olarak insanlık, son çare olarak YoRHa denen yeni bir android asker birimi üretir. Dünya'ya yeni gönderilen "2B", orada bulunan "9S"yle birlik olur ve görevleri sırasında sayısız gizemli durumla karşılaşırlar...

Bu, hayatı olmayan "androidlerin" insanlık uğruna verdikleri ebedi mücadelenin hikayesidir.
[​IMG]

[​IMG]

[​IMG]


SERİ HAKKINDA

Sadece bir tesadüf müydü, yoksa yaşanması kaçınılmaz mıydı? Bleach'in 2022'de yayınlanan yeni sezonu.
YENİ SERİ Isekai Ojisan (7/13)
[​IMG]

[​IMG]

[​IMG]


SERİ HAKKINDA

Takafumi'nin orta yaşlı dayısı, 17 yıl komada kaldıktan sonra aniden uyandığında anlaşılmaz bir dilde konuşmaya ve sihirli güçler sergilemeye başlar.
TAMAMLANDI Yuukoku no Moriarty
[​IMG]

[​IMG]
[​IMG]

SERİ HAKKINDA

19. yüzyılın sonlarına doğru, Britanya İmparatorluğu küresel bir güç hâline gelmişti. Katı bir şekilde uygulanan sınıfsal ayrımdan dolayı asiller yönetimi devralmışken, alt tabakanın başarılı olup yükselme ihtimali ise çok düşüktü. Moriarty ailesinin ikinci oğlu William James Moriarty, küçüklüğünden beri zekâsıyla öne çıkan genç bir matematik profesörüdür. Kardeşleri Albert ve Louis ile beraber basit bir asil hayatı sürmekteydi. Okulun dışında ise William, ihtiyacı olanların problemlerini çözen tanınmış bir özel danışmandı. Fakat nazik tavırları insanı yanıltıyor, başında olduğu grubun asıl amacını -eskisinin küllerinden inşa edilmiş yeni bir dünya kurma- saklıyordu. Yuukoku no Moriarty, Sör Arthur Conan Doyle’ın orijinal eserine yeni bir bakış açısı sağlayıp, sahne ışıklarını kötü adamın üzerinde tutarak nasıl ilk ve tek “suçlu danışmanı” olduğunu anlatıyor.


[​IMG]
:hi:

[​IMG]
[​IMG]

SERİ HAKKINDA

Asta ve Yuno aynı gün yetimhaneye terk edilmiş iki yetimdir. Çocukken birbirlerine meydan okuyup kimin Büyü İmparatoru olacağını görmeye söz verirler. Ne var ki yıllar geçtikçe ikisinin arasındaki fark uçurumlara dönüşür. Yuno'nun büyü konusunda 10 parmağında 10 marifet varken Asta büyü bile kullanamaz ve bu sebeple fiziksel antrenmanlara yönelir. Pes etmek nedir bilmeyen Asta bir gün inanılmaz bir güç elde eder ve iki arkadaş aynı amacın peşinde yola koyulur

[​IMG]

[​IMG]

[​IMG]


SERİ HAKKINDA

Shingeki no Kyojin: Attack on Titan adlı animenin son sezonunun ikinci ve son kısmı.


[​IMG]
EKİP

ÇEVİRİ: eednann
ENCODE: Vuats
UPLOAD: Vuats
[​IMG]

[​IMG]

[​IMG]


SERİ HAKKINDA

Ses Öncüsü Tengen Uzui'nin de yardımıyla, Tanjiro, Zenitsu ve Inosuke, Yoshiwara'yı tehdit eden bir şeytanı avlamak için, şehrin genelev bölgesine giderler.
[​IMG]

[​IMG]

[​IMG]

SERİ HAKKINDA

Kaybolan bir ördeği aramaya çıkan üç küçük kardeş ayıcığın hikayesi.


[​IMG]
EKİP

ÇEVİRİ: Fei
ENCODE: Vuats
UPLOAD: Vuats
[​IMG]

[​IMG]

[​IMG]


SERİ HAKKINDA

Junpei, kız kardeşinin bale resitali sırasında balerinin sahneye çıkarak yaptığı hareketlerden çok etkilenmiştir. Bu etkinlik sâyesinde baleye ilgi duyacaktır. Fakat belli bir zaman geçer, yaşadıklarının sonucunda bir daha baleye dönmemeye and içer. Acaba baleye olan aşkı onu rahat bırakacak mı?
[​IMG]

[​IMG]

[​IMG]


SERİ HAKKINDA

Kaguya-sama wa Kokurasetai animesinin üçüncü sezonu.


[​IMG]
EKİP

ÇEVİRİ: Vuats
ENCODE: Vuats
UPLOAD: Vuats
[​IMG]

[​IMG]

[​IMG]


SERİ HAKKINDA

Vanitas no Karte animesinin ikinci kısmı.


[​IMG]
EKİP

ÇEVİRİ: Haruka
ENCODE: Vuats
UPLOAD: Vuats


:yaşa: [​IMG] :yaşa:
İNDİRME LİNKLERİ
:105:KLASÖR LİNK:105:
İçeriği görebilmeniz için Üye olmanız veya gerekiyor!


TEKRAR GÖRÜŞMEK ÜZERE! bye
[​IMG]

[​IMG]

[​IMG]


SERİ HAKKINDA

Izumi, hayatı talihsizliklerle dolu bir lise öğrencisidir. Küçüklüğünden beri eve hep yara bere içinde gelirdi. Bu şanssızlığından dolayı günleri hep talihsiz olaylarla geçiyordu- ta ki Shikimori ile çıkmaya başlayana dek. Shikimori her bakımdan harika bir sevgili; tatlı sevimli ve Izumi’ye inanılmaz derecede aşık. Ancak Shikimori’nin çekiciliği her zaman geçerli değil. Bazen olabilecek en havalı ama korkunç kıza dönüşüyor. Shikimori’nin talepkâr mevcudiyeti ve Izumi’nin iyiliği için gösterdiği o içten ilgisi Izumi’nin nefesini kesiyor. Hem tatlı hem de havalı olan Shikimori’nin hayatına girmesiyle birlikte Izumi’nin talihsiz günleri son buluyor. İkisini de mutlu ve huzurlu günler bekliyor.