1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Ziyaretçi, Yeni forumumuz hepinizin hizmetine açılmıştır. Hepimize hayırlı olsun.
    Duyuruyu Kapat
  3. AoiFansub Başvuruları Açılmıştır! Başvurmak isteyen arkadaşlar başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirler.
    Duyuruyu Kapat

TAMAMLANDI Akiba's Trip The Animation

'Tamamlanmış Anime Projeleri' forumunda NatsuiReitsu tarafından 15 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

1. NatsuiReitsu

NatsuiReitsu Webmaster
    Site Yöneticisi

Alınan Beğeniler:
    79

SERİ HAKKINDA

Akihabara, ustasından acemisine herkesin hoş karşılandığı mahalle. Yalnız olsanız bile, Akiba’ya giderseniz, sizi anlayacak birisini bulursunuz. Her şeyin mümkün olduğu bu mahalle, herkesin her görünüşte bürünebildiği; çıplak vücudunu ve ruhunu bırakabildiğin bir yer. Akiba adlı bu mahallede, tabii ki içinde anime, oyunlar, hizmetçiler, idoller, ikinci el eşyalar ve ucuz yemek, "Bagurimono" adlı canavarlara karşı savaş ve her zamanki gibi "oğlan kız ile tanışır” ve hikaye başlar!

EKİP

ÇEVİRİ: BlackDaisy
    ENCODE: TheUmi

UPLOAD: TheUmi

:yaşa:[​IMG]:yaşa:

İNDİRME LİNKLERİ

:eek:baa: KLASÖR LİNKİ :eek:baa:

İçeriği görebilmeniz için Üye olmanız veya gerekiyor!

TEKRAR GÖRÜŞMEK ÜZERE bye

#1 NatsuiReitsu, 15 Ocak 2017
    En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 15 Mart 2021
    Yeysbd, cauchyshwarz ve BlackDaisy bunu beğendi.
  2. cauchyshwarz

cauchyshwarz Aoi Yeni Üye
    Aoi Ailesi - Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    hocam 1080p ilk video 190mb onu neyle kodladınız HEVC x264 falan oluyor ya hangisi bu arada elinize emeğinize sağlık

3. NatsuiReitsu

NatsuiReitsu Webmaster
    Site Yöneticisi

Alınan Beğeniler:
    79
    Ben yapmadım kodlamasını fakat, o boyutta 1080p ise HEVC kodlanmıştır :) İyi forumlar dilerim...

cauchyshwarz bunu beğendi.
  4. rolativistik

rolativistik Aktif Üye
    Aoi Ailesi - Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Sayın Aoi Fansub ekibi bu seri için teşekkürler elinize sağlık.

ve tekrar Sayın AoiFansub ekibi fansub yaparken revize etmeniz gerek bazı hususlar var bunlar:
    1. altyazıları çok fazla büyük yapıyorsunuz bunları küçültmeniz gerek,bu biraz zor olsa da animenin içeriğine uygun altyazı seçmeniz gerek ve videonun en optimum yerine oturtmanız gerek örneğin: Kuzu no Honkai animesinde altyazı fazla büyüktü.
    2, sizin fansubdan zamanında seitokai yakuindomo, M3 Sono Kuroki Hagane, Captain Earth,D-Frag de Türkçe karakterlerden kaynaklı altyazı bozulmaları vardı dikkat edeiniz.
    1. 3, fansub yaptığınız bölümlerde ses görüntü ve altyazı kaymaları var örneğin kuzu no honkai, seitokai yakuidomo 2, d-frag

bunları yazmamın nedeni ben yaklaşık 7 senedir anime izleyicisiyim birçok fansubun kapanıp açıldığına şahit oldum ve sizin fansub takımınızın gerçekten emektar ve başarılı olduğuna inanıyorum. İnşallah yazdıklarım yanlış anlaşılmaz. Başarılarınızın devamını dilerim kolay gelsin.

not:video denemelerini birçok deceoder ve video player ile yaptım.

Yeysbd ve NatsuiReitsu bunu beğendi.
  5. NatsuiReitsu

NatsuiReitsu Webmaster
    Site Yöneticisi

Alınan Beğeniler:
    79
    Uyarınız için teşekkür ederiz. Bundan sonra daha dikkatli olmaya özen göstereceğiz. Eski hatalı bölümleride tespit edip düzeltme aşamasına gideceğiz. İyi Seyirler Dileriz..

Yeysbd bunu beğendi.
  6. rolativistik

rolativistik Aktif Üye
    Aoi Ailesi - Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Cevap için teşekkürler başarılarınız devamının diliyorum :)

Yeysbd ve TheUmi bunu beğendi.
  7. IsmailSenpai_V2

IsmailSenpai_V2 Aoi Yeni Üye
    Aoi Ailesi - Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    mühtişemm

Yeysbd bunu beğendi.
  8. Yeysbd

Yeysbd Otaku Üye
    Aoi Ailesi - Yeni Üye

Alınan Beğeniler: