1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Ziyaretçi, Yeni forumumuz hepinizin hizmetine açılmıştır. Hepimize hayırlı olsun.
    Duyuruyu Kapat
  3. AoiFansub Başvuruları Açılmıştır! Başvurmak isteyen arkadaşlar başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirler.
    Duyuruyu Kapat

Eleştiri [AL] Anime Eleştirisi - 2 - Overlord (Sezon 1)

'Anime Eleştiri/İnceleme' forumunda Allen tarafından 18 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

?

Siz bu animeyi beğendinizmi?

1. Evet

5 oy
    100.0%
  2. Hayır

0 oy
    0.0%
  1. Allen

Allen Some weird guy

Alınan Beğeniler:
    5
    Overlord (Fantastik,Oyun,Büyü)

-Spoilersız Bölüm-
    --​
    Momonga Adlı ana karakterimiz Yggdrasil adlı DMMO-RPG Oyununda en güçlü loncanın lideri olarak bilinmektedir uzun yıllar verdiklerinden sonra oyun sunucularının kapatılacağını öğrendikten sonra uzun süre ara verdiği oyuna son bir kez veda etmek için giriş yapar tam sunucuların kapatılması gerektiği saat geldiğinde sunucular şaşırtıcı bir şekilde hala açıktır çıkış menüsüne ulaşmaya çalışan ana karakterimiz bu işlemi başaramayınca moderatörlere ulaşmaya çalışmıştır fakat bunu da başaramamıştır, Aniden bütün NPC'ler Duygulara sahip olmuştur ve neler olduğunu anlamaya çalışan ana karakterimizin hikayesi burada başlar.
    --
    -Spoilerli Bölüm (13/13)-
    İlk sezonu izlemediyseniz spoiler yeme ihtimaliniz var Bu sebeple okumadan önce izlemeniz tavsiye ederim.
    İçeriği görebilmeniz için Üye olmanız veya gerekiyor!

PUANLAMA ;

SENARYO = 8

Bence bu animenin senaryosu o kadarda özel değil, gerçi oyunda sıkışıp kalmadan daha çok oyunun gerçeğe dönmesi olması var o yüzden 8.
    SESLENDİRME = 8
    Seslendirmeler gerçekten karakterlerin o anki hallerini çok iyi anlatıyor. Ana karakterin bir içinden konuşurken ki sessi birde dünya içinde ciddi konuşurken ki sesi bence çok iyi yapılmış falan filan ancak tam bir 10'u hak ettiğini şahsen düşünmüyorum.
    MÜZİKLER = 7

Eh yani duyabildiğime göre intro,outro hariç çokta tartışılabilecek bir tarafı yok
    ÇİZİM VE EFEKTLER = 9
    Büyü yaparlarken ekranda görülen detay muhteşem ayrıca zırhları,görünümleri,kılıçları dahi benim gözüme çok hoş gözüktü.
    ANİME FİNALİ= 5
    Diyebileceğim pek bir şey yok, beğenmedim.

Yazının Özeti; Hoşuma giden bir anime, tam çerezlik. ikinci sezonunu dört gözle bekliyorum çünkü animenin iyi işlediğinin farkındalar ve iyi olacağını umuyorum.

GENEL TOPLAM = 8/10

samedun, TheUmi ve Vuats bunu beğendi.
  2. TheUmi

TheUmi Admincik
    Site Yöneticisi

Alınan Beğeniler:
    70
    eline sağlık ^^

Allen bunu beğendi.