1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Ziyaretçi, Yeni forumumuz hepinizin hizmetine açılmıştır. Hepimize hayırlı olsun.
    Duyuruyu Kapat
  3. AoiFansub Başvuruları Açılmıştır! Başvurmak isteyen arkadaşlar başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirler.
    Duyuruyu Kapat

Kıyıda köşede unutulmuş,Bilinmeyen Şarkılar! (2)

'Konu Dışı' forumunda Vuats tarafından 14 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

?

Nasıl buldunuz?

1. Hepsine bayıldım!

2. Birkaçı iyiydi

3. Pek beğenmedim.

Sonuçlar sadece oy verildikten sonra görüntülenebilir.
  1. Vuats

Vuats Onu bunu eleştiren! :>
    Site Yöneticisi

Alınan Beğeniler:
    34
    Kıyıda Köşede 1
    Kendimi bildim bileli müzik dinlemeyi sevmişimdir. Türkçe şarkıların özellikle pop şarkılarını neredeyse hiç dinlemediğimden yabancı şarkıları daha fazla araştırır ve kıyıda köşede kalmış belkide birçoğunuzun bilmediği popülerliği biraz daha az olan veya yeni çıkmış birkaç şarkıyı sizinle paylaşmak istedim;

Sizin beğenmek gibi bir zorunluluğunuz yok tabii ki,bu nasıl liste len falan diyebilirsiniz fakat bence tatmin edici şarkılardır ve eski de olsalar
    günün birinde açıp unutmamışım be deyip dinlemelik güzel şarkılar olduğunu düşünüyorum.

1)AURORA - Runaway

2)AURORA- Under the Water

Dinlendirici bir sesi olduğu için AURORA'yı severim ve çok popüler olmadığı için de dinlerken kendimi özel hissederim :utandım:

3)maNga - Fly To Stay Alive

Fermanın sesi tekrar işi noktalamış,uzun süredir dinlediğim ve aranızda bilmeyenler varsa diye paylaşıyorum maNga'nın Türkiyede çok popüler olamamış şarkısıdır.
    4)Fall Out Boy - Irresistible

Ortalama bir Alternatif Rock şarkısı,Çıktığı dönemde biraz dinlendi sonra kıyıda köşede unutuldu şarkı bu yüzden aktif takip etmiyorsanız belki bulamamış olabilirsiniz bu yüzden paylaşmak istedim
    Not:Demi Lovato'yu sevmedim,normalde de sevmem :vay:

Dinledikten sonra şarkıları yorumlarınızı bekliyorum,umarım yeni şarkı keşfetmeniz de yardımcı olmuşumdur.
    Benden şimdilik bu kadar MPSemih kaçar

:cmd:

#1 Vuats, 14 Ekim 2017
    Son düzenleme: 25 Kasım 2017