1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Ziyaretçi, Yeni forumumuz hepinizin hizmetine açılmıştır. Hepimize hayırlı olsun.
    Duyuruyu Kapat
  3. AoiFansub Başvuruları Açılmıştır! Başvurmak isteyen arkadaşlar başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirler.
    Duyuruyu Kapat

Eleştiri [MP] Anime Eleştirisi - 5 - Owari no Seraph

'Anime Eleştiri/İnceleme' forumunda Vuats tarafından 2 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

?

Siz bu animeyi beğendiniz mi?

1. Evet

100.0%
  2. Hayır

0 oy
    0.0%
  1. Vuats

Vuats Onu bunu eleştiren! :>
    Site Yöneticisi

Alınan Beğeniler:
    35
    Owari no Seraph (Aksiyon,Drama,Süper Güç)

-Spoilersız Bölüm-​

---
    Bilinmeyen bir virüs dünyaya yayılır ve 13 yaşından büyük herkese bulaşır.13 Yaşında ve 13 yaşından küçük olan hiçkimse bu virüsten etkilenmez.Ana karakterlerimiz olan Yui ve Mikaela Hyakuya aynı yetimhanede yetişmiş kişilerdir,Vampirler tarafından esir alınan çocuklar Kendilerinden başka kimsenin kalmadığını sanar,Dışarı çıkma planları yapmaya çalışırlar ve çıktıklarında insanlığın hala vampirlerle çatışmakta olduğunu insanlığın aslında güçsüz olmadığını öğrenirler.
    ---

-Spoilerli Bölüm (24/24)-
    Dikkat,eğer bütün bölümleri izlemediyseniz bu bölümü okumamanızı tavsiye ederim! :)

---
    İçeriği görebilmeniz için Üye olmanız veya gerekiyor!
    ---

SPOİLER BİTTİ!
    Arkadaşlar anime Tokyo Ghoul + Attack On Titan gibi birşey,hikayesi benzeşiyor Attack on Titana
    Eren ile Yui aynı kişiliğe sahip kişiler,Tokyo Ghoulun savaş sahnelerine benziyor sahneleride fakat ben
    Tokyo Ghoulu sevmememe rağmen bu animeyi oldukça yeterli,eğlenceli buldum.

PUANLAMA ;

SENARYO = 8

Ahım şahım bir senaryosu yok,derin bir konuya sahip olduğunu düşünüyorum fakat garip ilerliyor 3.Sezon çıktığında bolca senaroynun açılacağını düşünüyorum,Birçok gizem var Bir anda üst üste açıklamalar yapmaya başlarsalar senaryosunun çok sağlam olduğunu göreceksiniz.

SESLENDİRME = 10

Seslendirmesi muazzam,bağırışlar ağlamalar gülmeler falan gayet efsane,ses tonları ise aynı şekilde aşık olunası,Belkide fazla abarttım bilmiyorum.

MÜZİKLER = 9

Müzikleri gayet yerinde,Özellikle introsu ve aksiyon sahneleri ile dramatik sahnelerde çalan o şarkılar sizi moda sokmada gayet başarılı.

EĞLENME = 9

2 Sezonun sonundada yüzünüzde bir tebessüm olacaktır.

1.SEZON FİNALİ = 8

2.Sezona nazaran daha güzel ve hikayesel bitmiş olduğu için daha çok sevmiştim aksiyondan uzak fakat yavaş yavaş yaklaşan bir tehlike gibi bitmişti 1 Sezonun son bölümü.

2.SEZON FİNALİ = 7

1.Sezondan çok daha yüksek beklentilerim vardı sonuçta bolca şey açıklığa kavuşmuştu fakat hala birçok gizem var ve beklentilerimi tam olarak karşılayamadı,aksiyonlu bir finaldi fakat bence yeterli duyguyu yansıtamadılar.

Yazının Özeti ;
    Aksiyon + Senaryo Gerçekten derin anlaması kolay gibi gözüksede düşününce derinlemesine oluşan bu hikaye aslında oldukça anlamlı,Ben Shingeki No Kyojin'dense Owari no Seraph'ı Tercih ediyorum,Uzun bir yazı oldu özür diliyorum fazla uzattıysam,Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim fakat unutmayın bunlar benim fikirlerim kesinlikle sizin fikirlerinize karşı çıkamam,Bir sonraki eleştirimde görüşmek üzere!

GENEL TOPLAM = 8/10

#1 Vuats, 2 Ekim 2016
    Son düzenleme: 13 Aralık 2016