1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Ziyaretçi, Yeni forumumuz hepinizin hizmetine açılmıştır. Hepimize hayırlı olsun.
    Duyuruyu Kapat
  3. AoiFansub Başvuruları Açılmıştır! Başvurmak isteyen arkadaşlar başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirler.
    Duyuruyu Kapat

Eleştiri [MP] Anime Eleştirisi - 7 - Nanatsu no Taizai

'Anime Eleştiri/İnceleme' forumunda Vuats tarafından 1 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

?

Siz bu animeyi beğendiniz mi?

1. Evet

8 oy
    100.0%
  2. Hayır

0 oy
    0.0%
  1. Vuats

Vuats Onu bunu eleştiren! :>
    Site Yöneticisi

Alınan Beğeniler:
    36
    Nanatsu no Taizai
    (
    Macera,Fantastik,Süper Güç)

-
    Spoilersız Bölüm-
    ---
    Bazılarının hala canlı olduklarını iddia etmelerine rağmen Yedi Ölümcül Günah, İngiltere Krallığı'nı devirme komploları kurup, Kutsal Şövalyeler tarafından köklerinin kazındığı söylenen bir grup şeytani şövalyelerdir. 10 yıl sonra da Kutsal Şövalyeler hükümete darbe düzenlemiş, krala suikast yapmış ve krallığın yeni zalim hükümdarları olmuşlardır. Kralın tek kızı olan Elizabeth de Yedi Ölümcül Günah'ı bulup krallığı geri almak için onlardan yardım temin etmek amacıyla bir yolculuğa çıkmıştır.
    ---

-Spoilerli Bölüm (24/24)-
    Dikkat,eğer bütün bölümleri izlemediyseniz bu bölümü okumamanızı tavsiye ederim! :)
    ---
    İçeriği görebilmeniz için Üye olmanız veya gerekiyor!
    ---
    SPOİLER BİTTİ!
    Nanatsu no Taizai eğlenebileceğiniz,ilk bölümden hypelanacağınız
    Her bölümü aksiyon dolu ve içerisinde plot-twist bulunan nadide yapımlardan,Aksiyon istiyorsanız ve daha izlememişseniz,birinci bölümünü izleyin ve kendiniz karar verin! :)

PUANLAMA;

SENARYO = 8
    Gayet eğlenceli ve sürükleyici bir senaryo.
    SESLENDİRME = 7
    Kötü olduğunu söyleyemem fakat akılda kalacak kadar güzel değildi.
    MÜZİKLER = 8
    Eğlenceliydi,aksiyon başlarken çalan o melodiye hastayım :D
    EĞLENME = 10
    Bitmesi çok uzun sürmediği için üzgünüm,Gayet seri izledim ve bitirdim.
    SEZON FINALI = 8
    Gaz bir sezona gaz bir finaldi,yakışır yani.

Yazının Özeti ;
    Seri iyiydi ya,vallaha izlenir.Tokyo Ghoul izleyeceğime bunu izlerim kesinlikle.Daha yüksek bir puan hakediyor ama yinede gayet yeterli bir puan.Tatmin edici,Eğlenceli,Aksiyonu bol ve Gizemli bir dünyaya atılmak istiyorsanız hiç durmayın ve izleyin!Fazla uzattıysam özür diliyorum,Bu sadece sübjektif bir yorumdur.

GENEL TOPLAM = 8/10

samedun ve Adige bunu beğendi.
  2. Adige

Adige Just Adige

Alınan Beğeniler:
    9
    Eline sağlık ne güzel yazmışsın çalışan bir içerik yöneticisi görünce duygulanmadım değil :D

Vuats ve madearpuhu bunu beğendi.
  3. Vuats

Vuats Onu bunu eleştiren! :>
    Site Yöneticisi

Alınan Beğeniler:
    36
    Teşekkür ediyorum,geç cevabım içinse özür diliyorum... :utandım: