1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Ziyaretçi, Yeni forumumuz hepinizin hizmetine açılmıştır. Hepimize hayırlı olsun.
    Duyuruyu Kapat
  3. AoiFansub Başvuruları Açılmıştır! Başvurmak isteyen arkadaşlar başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirler.
    Duyuruyu Kapat

Eleştiri [SA] Anime Eleştirisi -4- K-Project

'Anime Eleştiri/İnceleme' forumunda samedun tarafından 26 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

Etiketler:
?

Siz Bu Animeyi Beğendiniz mi ?

1. Evet

2 oy
    100.0%
  2. Hayir

0 oy
    0.0%
  1. samedun

samedun Aktif Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    -K-
    (Aksiyon, Super Gucler, Doga Ustu Gucler)
    -SPOILERSIZ BOLUM-
    Yashiro Isana adlı lise öğrencisi normal hayatını sürdürürken bir gün serseri tipli kişilerden oluşan bir çete tarafından kovalanır. Yashiro'nun köşeye sıkıştığı anda ise Kurou Yatagomi adlı kişi gelerek Yashiro'yu kurtarır.
    Yashiro kurtulduğuna sevinirken bir anda Yatagomi'nin kendisinde kılıç doğrultmasıyla şaşkına döner. Yashiro'ya çok benzeyen biri önemli birisini öldürmüştür ve bu nedenle Yashiro farklı kişiler tarafından aranmaktadır.

-SPOLERLI BOLUM-
    (2. Sezon ve Film de dahil)

1. Sezondan beri o kadar cok sey degistiki ben bile sasirdim :D Ilk bolumde ben HOMRA Klanini ana klan zannetmistim. Yani diger klanlarin gozunden degilde,HOMRA'nin gozunden anlatcaklarmis gibi:D Hic oyle olmasada yine HOMRA onemli bi klandi. Ilk sezonun baslarinda finalde Shiro masuma cikar sonrada ozel bir seyler olur diye dusunmustum ama bunlarin hepsi yaklasik 7. bolum gibi son buldu :D Ama 6. bolumde Shiro'yla Adolph K. Weissman'in bi baglantisi oldugunu anlamistim. Anlama nedeninmde saclariydi :D Iyi tamam Shiro Adolph K. Weissman da saclariyla bi alakasi yok bu isin :D Anna da da bir sey oldugunu anlamistim ama ne oldugunu cozemedim icimden diyodum bu yasta cocuk niye burda ? :D Finalde Mikoto'nun olcegini tahmin etmemistim cidden uzucuydu. Mikoto'nun olumunden sonra film de Anna'nin varisi olabilcegini cidden dusunmemistim baya bi sok oldum,anime de 2 beklemedigim kisi Kral oldu :D Ilk sezon finalde ilk anlarda Shiro'nun oldugunu dusunmustum sonra bi sahne hatirlamistim bu Shiro "Ben olumsuzum" demisti. Sonra kesin hayata doncegini anlamistim. Mikoto hakkinda dusunuyodum ama onda olumsuzluk diye bir sey yoktu ve umudumu kestim Mikoto'dan ne yazik ki. Filmi izlerken Yata'nin durumuna cok uzuldum, Sadece eski videolari izliyor filan uzucuydu. Rikio'nun filmde zayiflamasinada sok olmustum :D. Sunu farkettimde bu animede ne kadar cok sok olmusum :D. 2. sezona gelicek olursak yesiller cidden sikinti yaratti.3 Kral birlik oldu onlari anca durdurabildiler. Sukuna da oynayacak oyun bulamamis Kral'lar ile oynuyor :D. Final sonlarina dogru anime cidden cok iyilsti. Yine finalde aglatti neyseki kisa surdu Shiro'yu yine oldu sandim ama gercekten olmustur diye dusundum bir baktim ending sonrasina Shiro normal vucuduna donmus icimden bir oh cektim neyse diye :D. Ilk sezon ilk bolumden dusununce boyle bir final hic aklima gelmezdi democles kiliclari filan yok oldu baya beklenmedik nir finaldi ilk sezondan dusununce. Ama finalde ilk sezon oldugu gibi yine birini oldurmediler degil :D Yesil Klandanin Krali Hisui Nagare ve Iwa-san da oldu Iwa-san'in olmesine uzuldum aglatcak kadar olmasada.

PUANLAMA;

SENARYO; 8
    Guzel bir senaryosu vardi. Boyle Kral'lar filan guzeldi bir 9 veya 10 puanlik olmasada.

SESLENDIRME; 8
    Son iki elestirimde de illa guzel bir seslendire(Seiyuu) varbu sefer ki de Iwa-san'nin seslendireni Ootsuka Houchuu. Iwa-san ana karakterlerden olmadigindan dolayi 8 verdim.

MUZIKLER;8
    Indirilip dinlencek olmasada yine de iyi di. Illa indirip dinleyenler olur tabii :D

CIZIM/ANIMASYON; 10
    Dovus sahnelerindeki animasyonlara ozellikle onem verilmisti. Karakter dizaynlari da bir o kadar guzeldi.

FINAL;10
    Boyle bir final olmasi guzeldi.

GENEL TOPLAM; 8

Benim Gorusum;

Animeyi 2 gunde filan degilde azcik yayarak izledim bu sefer. Oyle daha egelenceli geldi bana. Bos zaman buldugunuzda izleyin guzel anime.

Vuats bunu beğendi.