1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Ziyaretçi, Yeni forumumuz hepinizin hizmetine açılmıştır. Hepimize hayırlı olsun.
    Duyuruyu Kapat
  3. AoiFansub Başvuruları Açılmıştır! Başvurmak isteyen arkadaşlar başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirler.
    Duyuruyu Kapat

Reddedildi Manga istek çeviri.

'Manga Çeviri İstekleri' forumunda Nurarihyon tarafından 21 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

1. Nurarihyon

Nurarihyon Aoi Yeni Üye
    Aoi Ailesi - Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    [​IMG] Öncellikle hepinize merhabalar. Şimdi derdimi anlatacağım şimdi bir Manga serisi var hiç bi yerde TR serisini bulamadım yok heralde baya aradım. 2 adet fansuba başvuru yaptım çeviri için ama olumlu yanıt alamadım şimdi serinin ismi Nurarihyon no mago animesini izledim çok beğendim normalde manga okumam ama mangasına az göz attım beğendim ama yabancı dilim v.s v.s yeterli olmadığı için biraz konuya odun kaldım :D çevirisi yapılır mı bir de size sorayım şimdiden teşekkürler.

Demitra bunu beğendi.
  2. Demitra

Demitra Ziyaretçi

Selamlar 2 editör 2 veya 1 çevirmen ile mangayı çevirmeye başlıyoruz

3. Nurarihyon

Nurarihyon Aoi Yeni Üye
    Aoi Ailesi - Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Teşekkürler :) Manga işinden anlamam ama haftalık bölüm çevirisi falan mı acaba ?

4. MrCreative

MrCreative Manga Editörü/Uploader
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    23
    Haftalık olarak değil de direkt çevirdiğimiz bölümleri günü gününe atmayı planlıyoruz..
    İyi Forumlar Dilerim...

5. Cs0kis

Cs0kis Biraz ölsek mi ne ?
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    7
    İstemiş olduğunuz manga başka fansublar tarafından çevrilmiş. Bu yüzden ne yazıkki çeviremeyeceğiz :)