1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Ziyaretçi, Yeni forumumuz hepinizin hizmetine açılmıştır. Hepimize hayırlı olsun.
    Duyuruyu Kapat
  3. AoiFansub Başvuruları Açılmıştır! Başvurmak isteyen arkadaşlar başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirler.
    Duyuruyu Kapat

Haber Hakata Tonkotsu Ramens animeye adapte edilicek!

'Anime Tanıtım ve Haberleri' forumunda Tirisumakinat tarafından 12 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

1. Tirisumakinat

Tirisumakinat Küçük Bir İçerikçi :)
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    23
    d1a0b71e64180da32b13296816a9976e1499687630_full.jpg
    Hakata Tonkotsu Ramens adında Kisaki Chiaki tarafından yazılmış ve ASHC medya tarafından yayımlanmış olan hafif(kısa roman),Dengeki Brand'ın 25.Yıl dönümünü kutlamak amacıyla animeye dönüştürülüyor.Dizi, 2013' teki 20.Dengeki roman yarışmasında büyük ödül'ü kazandı ve şu anda 2015' te gelecek 7 bölümü ile birlikte toplam 7 bölüme sahip.
    Romanın adı size bir gurme romanını çağırıştırsada aslında Hakata Tonkotsu Ramens sizi,Fukuoka
    adlı işkence yapmış kişilerden katillere kadar her türlü illegal işlerin olduğu bir yerin derinliklerine
    Hakata'ya bir yolculuğa çıkarıyor.
    bed531f9b79e4e5ed7b77cc9487834201499686201_full.jpg
    Ayrıca kullanıcıların kolayca Dengeki ile bağlantılı olan duyuruları ve çeşitli medyayı içeren güncel
    olaylarda kolaylıkla ulaşabilmesi için Dengeki uygulamasını duyurdu.Bu uygulama EC sitelerine
    erişimi kolaylaştırıyor ve duvar kağıtları sosyal,medya oyunları gibi iyi işlevleride bulunmakta.
    Uygulama 27 Temmuz'den itibaren hem Android hem de İOS için bedava olacak.Bir başka yenilik ise Temmuzun 10'unda başlıyor Dengeki markalı resmi online mağaza Dengekiya. tumblr_oqonivb2lA1w5fjrio1_1280.png
    Evet arkadaşlar artık haftada en az 3 haber ile yanınızda olucağım bunlar genellikle izlediğim ve tavsiye ettiğim animeler ve incelemeleri ile ilgili olucak.Umarım yazılarımı okursunuz ve beğenirsiniz elimden gelenin en iyisini yapıcam iyi günler sağlıcakla kalın.
    :vuruldum::vuruldum::vuruldum:

Ekli dosyalar:

2. TheUmi

TheUmi Admincik
    Site Yöneticisi

Alınan Beğeniler:
    108
    Resimler ile bilgiler arasına biraz boşluk verirsen daha iyi bir görüntü elde edeceğini düşünüyorum :)

3. Tirisumakinat

Tirisumakinat Küçük Bir İçerikçi :)
    Emekli

Alınan Beğeniler:
    23
    sağol dikkat edicem :)